SeneCura SeniorCentrum Modřice

Křeslo pro hosta: pan ředitel SeniorCentra Modřice Ing. Oldřich Dušek

Začátkem prosince jsme přivítali v našem centru nového pana ředitele, pana Ing. Oldřicha Duška. Nelenili jsme a pana Duška jsme oslovili, aby se představil klientům při příležitosti konání společenské akce „Křeslo pro hosta“, kde byl právě v roli zpovídaného hosta. Klienti našeho centra s napětím očekávali odpovědi na svoje dotazy. Pan. Ing. Soukup, jako obvykle, si připravil své oblíbené dotazy. Klienti se například dozvěděli, že pan ředitel již od mládí sportoval. Od svých 8 let se závodně věnuje běžeckému lyžování, ke kterému postupně přidával další sporty. Aktuálně ho nejvíce baví lední hokej a cyklistika – horská kola. V běžeckém lyžování dokonce mnohokrát absolvoval Jizerskou padesátku s krásným výsledkem.

Na otázku, co by udělal, kdyby vyhrál 100 mil CZK, bez váhání odpověděl: „ Jelikož jsem si v době, když byl syn malý, s ním často prošel několik oddělení dětské nemocnice, určitě by část peněz směřovala tam. A nezapomněl bych něco odložit i pro syna do budoucna. V neposlední řadě by rád pomohl i některému ze sociálních zařízení.“

Dále dostal dotaz, který se týkal jeho oblíbeného jídla.  Bez rozmýšlení odpověděl, že si nedokáže představit život bez masa. Naopak nepochutná si na mořských plodech, rybí polévce a zabíjačkových specialitách a na velké překvapení ani na čokoládě.

Věřím, že se klienti dozvěděli vše, co je zajímalo a bylo to pro všechny příjemné dopoledne. Společně se budeme těšit na další setkání, snad už bez větších restrikcí.

 Další článek