Pomocná síla v kuchyni

Vaše náplň práce

Výroba jídel včetně dietních pokrmů; úprava a zpracování surovin před dalším tepelným zpracováním; výroba a výdej teplé a studené kuchyně včetně dietních pokrmů; další práce podle pokynů vedoucího směny; plnění pokynů přímého nadřízeného souvisejících s výkonem práce; odpovědnost za dodržování hygienických norem; odpovědnost za dodržování pravidel stanovených předpisem HACCP.

Co očekáváme

Chuť do práce. Uchazeč musí zdravotně a právně způsobilý, mít pozitivní postoj ke svému řemeslu. Neméně rozhodující je smysl pro domluvu s kolektivem, zároveň samostatnost a schopnost samostatně se rozhodnout. Přednost mají uchazeči vyučení a s praxí.

 

Co nabízíme

 • mzdu odpovídající vašim zkušenostem
 • příplatky za práci o víkendu a noční směny ve výši 25 %
 • poukázky na volný čas, kulturu a zdraví
 • bonusy za věrnost
 • dotované stravování
 • možnost profesního vzdělávání a osobního rozvoje
 • trvalý pracovní poměr ve stabilní mezinárodní firmě
 • firemní pracovní oděv včetně ochranných pomůcek
 • práci v moderním a čistém prostředí a inovativní technologie
 • možnost využití wellness a bazénu v budově zdarma
 • práce v dostupnosti MHD
Sdílejte pozici s ostatními:

Kontakt

Martin Procházka
+420 722 960 884+420 722 960 884
m.prochazka@senecura.czm.prochazka@senecura.cz
Masarykova 1018
664 42 Brno - Modřice

Žádost o pozici: Pomocná síla v kuchyni

Beru na vědomí pravidla zpracování osobních údajů.

Formulář byl odeslán.

Vážený uchazeči, děkujeme Vám za zájem pracovat pro naši společnost. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 4 týdnů, nepostupujete bohužel do dalšího kola. Více...

Vaše osobní údaje (např. jméno, příjmení, datum narození, kontaktní údaje, informace o vzdělání a předchozím zaměstnání či jiné informace uvedené ve Vašem životopisu), které jste nám dobrovolně poskytnul/a, zpracováváme ve skupině SeneCura (ve společnosti SeneCura s.r.o. a společnosti provozující příslušný domov) v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to pro výběr vhodného uchazeče na volné pracovní místo (pro provedení opatření přijatých před uzavřením pracovní smlouvy či obdobné smlouvy). Vaše údaje zpracováváme po nezbytně nutnou dobu k danému účelu (zpravidla po dobu ne delší než 6 měsíců).

V souvislosti se zpracováním osobních údajů máte právo (i) na přístup k osobním údajů, (ii) na omezení zpracování osobních údajů, (iii) na opravu nepřesných a doplnění neúplných osobních údajů, (iv) ve stanovených případech na výmaz osobních údajů, (v) na přenositelnost osobních údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování osobních údajů (telefonní kontakt: +420 257 314 218, e-mailová adresa: info@senecura.cz), (vii) obrátit se se svou žádostí, stížností či jiným podnětem přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů (e-mail: posta@uoou.cz).

Odesílám formulář

Nenašli jste, co jste hledali?
Napište nám něco o sobě, co vás baví a v čem jste dobří.
Možná právě hledáme někoho, jako jste vy!