Domů > Novinky

SeneCura SeniorCentrum Modřice

Novinky

Školitel Petr Valenta v SeniorCentru Modřice

9. 8. 2022 | Modřice

Jedno srpnové dopoledne k nám do SeniorCentra v Modřicích zavítal zpestřit a také nás inspirovat šanovský aktivizační cvičitel a školitel Petr Valenta, jenž je známý unikátním cvičením pro seniory s prvky čínského umění Čchi-kung.

Splněná roční přání v SeniorCentru Modřice

4. 8. 2022 | Modřice

I přes horké počasí jsme nezaháleli a snažili se plnit tajná přání, touhy a sny našim klientům. Měsíc červenec se nesl v duchu zážitků společných a velkolepých.

Duo Ruggieri v SeniorCentru Modřice

3. 8. 2022 | Modřice

Do našeho v SeniorCentra v Modřicích zavítalo i letos naše oblíbené Duo Ruggieri. Operní pěvec a jeho manželka baletka předvedli nádherné vystoupení, za které byli odměněni patřičnými ovacemi.

Narozeniny červencových oslavenců SeniorCentra Modřice

2. 8. 2022 | Modřice

Na konci měsíce července nás v SeniorCentru Modřice jako vždy čekala narozeninová oslava klientů narozených v měsíci červenci. Tentokrát se sešlo devět jubilantů.

Indický týden v SeniorCentru Modřice

2. 8. 2022 | Modřice

Klienti SeniorCentra Modřice měli v rámci Indického týdne možnost ochutnat něco málo z indické kuchyně, např. indickou rajskou polévku či Kormu s jasmínovou rýží. Své znalosti o Indii otestovali v tradičním kvízu.

Poník Sára navštívil naše klienty

26. 7. 2022 | Modřice

Náš domov nedávno navštívily dámy ze spolku Ponypro s poníkem Sárou.

Kadeřnictví v SeniorCentru Modřice

20. 7. 2022 | Modřice

U nás v SeniorCentru Modřice funguje již několik let možnost využít kadeřnictví na míru. Ať už je to střih, barva, foukaná, vodová… fantazii se meze nekladou. Klienti si péči při poslechu dobré hudby moc užívají.

S klienty SeniorCentra Modřice pečeme americký koláč

8. 7. 2022 | Modřice

Tentokráte jsme se s klienty našeho SeniorCentra Modřice rozhodli upéct koláč, který by byl vláčný, vlhký a lehký, a tak padla volba na americký koláč.

Anglický a Irský týden v SeniorCentru Modřice

7. 7. 2022 | Modřice

Jak už je v našich SeniorCentrech zvykem, jednou do měsíce se vydáváme na gurmánský výlet v podobě chutných jídel a tematických činností. Měsíc červen byl věnován Anglii a Irsku.

Narozeninová oslava červnových jubilantů v SeniorCentru Modřice

6. 7. 2022 | Modřice

Na konci měsíce jsme v SeniorCentru Modřice uspořádali narozeninovou oslavu pro klienty narozené v červnu. Tentokráte se sešlo jedenáct jubilantů.

Snoezelen v SeniorCentru Modřice

3. 7. 2022 | Modřice

V SeniorCentru Modřice využíváme Snoezelen. Je to multifunkční metoda, která se realizuje v obzvláště příjemném a upraveném prostředí pomocí světelných a zvukových prvků, vůní a hudby, přičemž jejím cílem je vyvolání smyslových pocitů.

Dudácké folklorní vystoupení v SeniorCentru Modřice

27. 6. 2022 | Modřice

O krásný umělecký zážitek uprostřed teplého měsíce června se nám postarala dvojice dudáků, manželé Lucie a Ondřej Tryhukovi. Ti našim klientům SeniorCentra Modřice zahráli lidové písně a pověděli nám o historii dud.

1 2 23 24