Domů > Novinky

SeneCura SeniorCentrum Modřice

Novinky

Den matek v SeniorCentru Modřice

14. 5. 2022 | Modřice

V SeniorCentru Modřice jsme si Den matek připomněli až v pondělí 9. května. Všem maminkám jsme pogratulovali a tento den jsme si užili například zpěvem písní a sladkým mlsem.

Mezinárodní den sester a ošetřovatelů 12. 5. 2022

12. 5. 2022 | Centrála

Dnes slavíme Mezinárodní den sester a ošetřovatelů. Děkujeme našim zaměstnancům z celého srdce za to, jak poctivě a neúnavně vykonávají svou práci.

Pálení čarodějnic v SeniorCentru Modřice

9. 5. 2022 | Modřice

V SeniorCentru Modřice jsme filipojakubskou noc oslavili již o den dříve, tedy 29. dubna. Aktivizační pracovnice naše klienty a jejich rodinné příslušníky překvapily, když se objevily se špičatými klobouky, tmavými šaty a umouněné jako čarodějnice.

Kurz bylinkářství v SeniorCentru Modřice

8. 5. 2022 | Modřice

Na jaře je zvykem pečovat o květiny a bylinky. My jsme se v našem SeniorCentru Modřice rozhodli, že si také něco pro potěšení zasadíme.

Muzikoterapie v SeniorCentru Modřice

8. 5. 2022 | Modřice

V SeniorCentru Modřice jsme si užili jedno krásné májové odpoledne a příjemně strávené chvíle našich klientů s muzikoterapeutkou Růženkou Koudelkovou.

Oslava narozenin v SeniorCentru Modřice

4. 5. 2022 | Modřice

Krásná a bohatě přichystaná slavnostní tabule, naši oslavenci narozeni v měsíci dubnu a hojná účast klientů našeho SeniorCentra Modřice, kteří se přišli společně slavit. Tak u nás vypadalo čtvrteční odpoledne.

Kvíz o Rakousku s ochutnávkou v SeniorCentru Modřice

1. 5. 2022 | Modřice

Protože u nás v SeniorCentru Modřice probíhá Rakouský týden, rozhodli je se pro klienty uspořádat kvíz o této zemi. Připojili jsme k tomu také ochutnávku vídeňské kávy, kterou jsme připravili z čerstvě namletých zrnek a ozdobili šlehačkou posypanou skořicí.

Pečení bez pečení v SeniorCentru Modřice

30. 4. 2022 | Modřice

V SeniorCentru Modřice jsme se při našem pravidelném "pečení" tentokrát obešli bez pečení. Pustili jsme se totiž do výroby BeBe řezů, které jsou rychlým, nenáročným, a přesto skvělým dezertem.

Tvoření čarodějnic v SeniorCentru Modřice

29. 4. 2022 | Modřice

Jelikož nás čeká v noci z pátku na sobotu pálení čarodějnic, rozhodli jsme se s našimi klienty SeniorCentra Modřice vytvořit si vlastní tematickou výzdobu.

Zpívání v kroji v SeniorCentru Modřice

24. 4. 2022 | Modřice

V pondělí nás naše aktivizační pracovnice Tereza překvapila krojem, který si oblékla na pravidelný kroužek zpívání. Zajímavě ho tím zpestřila.

Zelený čtvrtek v SeniorCentru Modřice

23. 4. 2022 | Modřice

Na Zelený čtvrtek jsme s našimi klienty SeniorCentra Modřice napekli jidáše, aby si je odpoledne mohli dát ke kávě na zahradě. Pro klienty a jejich rodiny jsme totiž odpoledne připravili venkovní posezení.

Pečení tradičních jidášů v SeniorCentru Modřice

23. 4. 2022 | Modřice

V pašijovém týdnu jsme se s našimi klienty SeniorCentra Modřice pustili do jedné z tradic, kterých je velikonoční období plné, a sice do pečení jidášů.

Výroba "Bublifuku" v SeniorCentru Modřice

23. 4. 2022 | Modřice

“Bublifuk” z odpalovaného těsta, plněný pudinkovo-máslovým krémem. Jedno z našich pravidelných pečení v SeniorCentru Modřice a dezert, jehož přípravu jsme si mohli vyzkoušet.

1 2 21 22